Podmínky a pravidla rezervačního systému Studia CERE s.r.o.

Rezervační systém slouží k rezervaci lekcí Studia CERE. Díky rezervačnímu systému si můžete lekce sami rezervovat a rušit. Účast na lekcích je možná i bez rezervace, ale není garantováno volné místo na lekci. 

Bez předchozí registrace není možné využívat služeb rezervačního systému.

Rezervační systém funguje na kreditním systému, což znamená, že každý klient, který bude chtít využívat nabízených aktivit si musí v předstihu rezervace zajistit jeho dostatečnou výši. Bez dostatečného kreditu Vám systém neumožní provést rezervaci. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informování na registrovaný email. O některých službách budete informováni formou SMS na registrovaný mobilní telefon

Upozornění - rezervační systém slouží pouze k rezervaci aktivit konaných ve Studiu CERE a které jsou uvedeny v kalendářním rozpisu.

Podmínky registrace

Před provedením registrace si prosím přečtěte podmínky a pravidla rezervačního systému Studia Cere (“Podmínky“) a provozní řád Studia CERE, jehož znění je k dispozici na https://www.studiocere.cz/cenik („Řád“).

Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s Řádem a s Podmínkami, a souhlasíte s jejich dodržováním.

Při porušení pravidel Řádu si vyhrazujeme právo Vámi založenou registraci zrušit.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému. 

Po otevření stránky z přijatého odkazu, klikněte na políčko "Registrovat". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. 

 

Podmínky kreditního systému a postup dobití kreditu

Kredit se dobíjí na recepci našeho studia v otevíracích hodinách v hotovosti nebo platební kartou. Kredit lze také dobít kartou přes platební bránu GoPay. V našem studiu nepřijímáme šeky ani stravenky.

Platnost kreditu je 180 dní.  Pokud si kredit nestihnete vyčerpat do data jeho platnosti, pak prodloužíte jeho platnost o dalších 180 dní dobitím kreditu v minimální výši 200 Kč. Kredit není vratný. Je možné ho převést na 3 osobu a je přenosný, tzn. že ho může čerpat další osoba. 

 

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze on-line registrovaný klient s dobitým kreditem v minimální výši ceny lekce, na kterou se hlásí. Rezervaci je možné provést nejpozději do 5 min. před zahájením aktivity.

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci On-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS správce systému na tel725 364 192 pouze v případě, že máte na Vašem účtu minimální kredit pro úhradu lekce. Případně na email rezervace@cere.cz. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Postup rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • v kalendáři si vyberte aktivitu
 • nastavte kurzor myši na vybranou aktivitu – NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT" klikněte na "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT".
 • zobrazí se okno Nastavení čerpání s dotazem, z čeho se má rezervace strhnout. Je zde pouze jedna varianta, tedy klikněte na Z kreditu (xxx,- Kč). Pro držitele karet ActivePass jsou zde 2 varianty, z kreditu a z Activepass.
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -  rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila a důvod nezdaru
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci
 • v mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě na recepci 
 • pokud nebude v době přihlášení dostatečný počet nahlášených klientů, v rezervačním okně bude svítit červený nápis Lekce není ještě otevřená. Chybí rezervací: x V poli kalendáře je toto zobrazené jako žlutý trojúhelník s černým vykřičníkem.

 

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci je možné zrušit pouze, byla-li provedena bez penalizace, a to nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Lekce, které začínají ráno v intervalu 7:00 - 9:00 je nutné rušit lekci minimálně 12h a více před začátkem lekce.  V případě nezrušení rezervace dle výše uvedených podmínek, bude kredit stržen ve výši 100% z ceny lekce, na kterou je registrován. 

 

Postup zrušení rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • nastavte kurzor myši na aktivitu v kalendáři, na kterou jste přihlášen/a - NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "ZRUŠIT REZERVACI" klikni na " ZRUŠIT REZERVACI ".
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -  zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace neproběhlo v pořádku – PENALIZACE – toto se zobrazí v případě, že zrušení provedete až po nastaveném intervalu pro bezplatné zrušení. Penalizace znamená stržení kreditu – viz podmínky pro penalizaci
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace
 • při včasném zrušení rezervace se Vám odečtený kredit automaticky vrací zpět
 • ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka nastavenéno minimálního počtu přihlášených klientů (min. počet je vždy uveden v detailu aktivity v kalendářním rozpisu). Kredit je automaticky přiřazen zpět na Váš účet. Systém provádí kontrolu 120 min před časem zahájení aktivity. O zrušení lekce Vám bude zaslána SMS zdarma.

Podmínky pro penalizaci

K penalizaci (ke stržení kreditu) dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu, tzn. v době kratší než 6 hodin do začátku lekce, u ranních lekci 12h před začátkem lekce, kterou máte rezervovanou.

Studio CERE s.r.o. nenese odpovědnost za zdravotní stav klientů, dopravní situaci ani odpovědnost za výběr lekce klienta a při neúčasti na lekci nebo zrušení lekce v penalizační zóně bude klientovi účtován storno poplatek.

 

Pokud se účastník nedostaví na lekci včas nebude mu účast na lekci umožněna a jeho kredit propadne ve 100% výši. V případě obsazení místa náhradníkem mu bude kredit připsán zpátky na účet. 

 

Podmínky náhradníka

Do pozice náhradníka se lze přihlásit nejpozději 3h před zahájením vybrané aktivity. Po tomto časovém limitu se nelze přihlásit jako náhradník, ani nedojde k automatickému přesunutí na uvolněné místo aktivního klienta.

 

Ostatní podmínky

Lekce probíhají v minimálním počtu 3 účastníků. V případě nenaplnění lekce budete s dostatečným předstihem informováni e-mailem nebo telefonicky (minimálně 2h před začátkem lekce). 

 

 

DĚTI - ve studiu nemáme dětský koutek a není povoleno brát děti na lekce, které nejsou určené pro děti. Vstup na lekce pro dospělé je možný od 15 let věku dítěte. 

 

Smluvní podmínky jsou platné v tomto znění od 1.3.2022

 

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)