3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
únor 2020
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Pondělí
11.11.2019
Flow jóga
Iva Rezková
Shape
Helena Čechurová
Pilates
Marie Dorazilová
Relax vinyása jóga
Iva Rezková
Úterý
12.11.2019
Core a mobility
Monika Brodská
Powerjóga
Lucie Maxiánová
Baby jóga
Olga Nosková
zdravá záda
Olga Nosková
Pilates
Kateřina Kordíková
Flexi jóga
Katka Víšková
Body Form
Johanka Nápravníková Kořanová
Středa
13.11.2019
Flow jóga
Katka Víšková
Hatha jóga
Šárka Bauerová
SM systém senioři
Kateřina Kordíková
SM systém
Kateřina Kordíková
Vinyasa jóga
Pavla Stejskalová
Hatha jóga
Monika Vondrová
Čtvrtek
14.11.2019
Jemná Flow jóga
Katka Víšková
Volno
Pilates
Kateřina Kordíková
Volno
Dětská jóga 6-10 let
Petra Bednár
Volno
Jóga pro zdravá záda
Petra Bednár
Volno
Pilates
Kristýna Herejtová
Volno
Power jóga
Iva Rezková
Volno
Pátek
15.11.2019
Hatha jóga
Šárka Bauerová
Volno
Jóga pro zdravá záda
Petra Bednár
Volno
Jóga pro zdravá záda (senioři)
Petra Bednár
Volno
Vinyasa jóga
Pavla Stejskalová
Volno
Shape
Helena Čechurová
Obsazeno
Sobota
16.11.2019
Vinyasa jóga
Pavla Stejskalová
Volno
Core a mobility
Monika Brodská
Volno
Neděle
17.11.2019
Ranní jóga
Olga Nosková
Volno
Core a mobility
Monika Brodská
Volno
Feldenkrais
Pavla Procházková
Volno
Hatha jóga
Monika Vondrová
Obsazeno
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace